Wypadek drogowy Lotyń-Skoki

Wypadek drogowy Lotyń-Skoki

9 sierpnia 2017 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

9 lipca zastęp GBARt z OSP Lotyń zadysponowany został do zdarzenia drogowego na drodze powiatowej trasa Lotyń – Skoki. W zdarzeniu uczestniczył jeden pojazd osobowy, w którym łącznie podróżowało 4 osób..

Osobowe Audi kierowane przez młodego mężczyznę uderzyło w przydrożne drzewo, następnie zatrzymując się na środku jezdni. Wszyscy pasażerowie opuścili pojazd o własnych siłach. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy w stosunku do jednej osoby poszkodowanej oraz odłączeniu zasilania w pojeździe i sorpcję płynów eksploatacyjnych. Poszkodowana kobieta przekazana została zespołowi ratownictwa medycznego. W działaniach brali udział OSP Lotyń, JRG Złotów, Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego. 

Foto. W. Piotrowska