Turniej Piłki Halowej

Turniej Piłki Halowej

3 lutego 2018 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

3 lutego  reprezentanci naszej jednostki wzięli udział strażackim turnieju piłki halowej o puchar Gminy Tarnówka, zawody odbyły się na hali sportowej w Tarnówce.

Sześcioosobowa drużyna w składzie J. Nowak, P. Jaskółka-Stanisz, K. Wąchała, R. Chareński, Ł. Rzadkiewicz, P. Szewczyk rywalizowali w turnieju z strażakami z pięciu innych jednostek OSP z terenu powiatu złotowskiego. Rezultat nie zadowalał ale chodziło głównie o wspólna zabawa, promocję i integrację braci strażackiej. Nasza reprezentacja uplasowała się na 5 miejscu po jednej wygranej i dwóch porażkach. Z dumą możemy pochwalić się tym iż nasz zawodnik Radek został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju ! Imprezę sportową uświetnił również występ naszej młodej grupy tanecznej „Strażackie Iskierki”