Turniej i piknik dla Łukasza

Turniej i piknik dla Łukasza

21 lipca 2021 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

17 lipca na stadionie wiejskim odbył się turniej piłki nożnej połączony z piknikiem charytatywnym dla Łukasza Rakowskiego, który walczy z poważną chorobą. Z racji iż Łukasz jest aktywnym strażakiem cała brać strażacka z dużej okolicy włączyła się w pomoc.

Na wstępie udostępniamy link do zbiórki, gdzie nadal można dokonywać wpłat na leczenie i rehabilitację dla Łukasz 

https://www.siepomaga.pl/lukasz-rakowski?fbclid=IwAR3SpLYx54GsGSVN7u_mswEr9kSh_dkoZ716uXI4q_O_XrlV4MAQ9RghLuw

 

Na ten dzień organizatorzy przygotowali wiele atrakcji towarzyszących samemu turniejowi piłki nożnej, który rozpoczął się o godzinie 13:00. Na płycie boiska o miano najlepszych walczyły zespoły: OSP Lotyń, OSP Osówka, KP PSP Złotów, OSP Lędyczek, OSP Borne Sulinowo, MSL, Wiarus Żółtnica, Węgorzewo, Pizzeria Victoria, Jedyneczka, SZGM motocykliści, OSP Juchowo. Najlepsi okazali się goście z Żółtnicy zaś nasza ekipa OSP Lotyń nie była w najlepszej formie i odpadła z rozgrywek po pierwszym meczu 😛 – nie to tego dnia było najważniejsze !

Na gości czekały między innymi takie atrakcje jak: dmuchane zamki, malowanie twarzy, przejażdżki motocyklami czy kucykami, wystawa samochodów terenowych i wojskowych, tor przeszkód spartan kids, podnośnik 30m do nieba, cięcie samochodów, gaszenie samochodów, przelot samolotu gaśniczego z zrzutem wody, licytacje i cegiełki, full gastronomia.

To wszystko przyniosło na stadion dość sporą liczbę ludzi, a co najważniejsze tego dnia udało się zabrać ponad 50 tyś złoty dla Łukasza na walkę z chorobą !

Organizatorami tego wydarzenia byli: Sołectwo Lotyń, OSP Lotyń, OSP Wilcze Laski, KGW Lotyń,  Zespół Szkół Lotyń, Caritas Lotyń.  Dziękujemy Wam i wszystkim innym których nie wymieniliśmy, a pomogliście i daliście swoje dobro !

ŁUKASZ JESTEŚMY Z TOBĄ !!