Styczniowe zbiórki MDP oraz JOT

Styczniowe zbiórki MDP oraz JOT

2 lutego 2023 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

 Zbiórka MDP:
  W dniu 13.01.2023 odbyła się zbiórka z zakresu agregatów prądotwórczych oraz wszelakiego sprzętu burzącego.
   
MDP zapoznało się ze sprzętem burzącym. Dowiadywali się jakie on ma przeznaczenia i zadania. Drugim tematem zbiórki był agregat prądotwórczy. Młodzi adepci mieli za zadanie uruchomić agregat, rozstawić maszt oraz najaśnice.


Zbiórka JOT oraz  MDP 16-18:
  W dniu 27.01.2023 odbyła się zbiórka ćwiczebna z zakresu armatury wodno-pianowej oraz rozmieszczenia sprzętu na samochodzie.
    Zbiórka rozpoczęła od przypomnienia rozmieszczenia sprzętu znajdującego się na samochodzie. Drugą częścią było rozwinięcie linii gaśniczej zakończonej wytwornicą piany średniej oraz podanie piany.