Ślub Pauliny i Jarka

Ślub Pauliny i Jarka

22 czerwca 2021 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W sobotę 19.06 sakramentalne TAK wypowiedzieli Paulina Lech oraz dh Jarosław Nowak, wieloletni czynny członek naszej braci strażackiej.

W uroczystości zaślubin oraz asyście ślubnej wzięli udział strażacy z Naszej jednostki, którzy zorganizowali nowożeńcom eskortę podczas przejazdu do kościoła by jedno drugiemu nie uciekło sprzed ołtarza 🙂 Po ceremonii kościelnej Młoda Para tradycyjnie swoje pierwsze kroki przeszła pod szpalerem z strażackich toporków. Życzenia oraz prezent przekazali Młodym Prezes Waldemar oraz Naczelnik Konrad. Następnie nowożeńcy w ramach weselnej bramy wznieśli na drabinie w niebiosa by późnej w asyście sekcji gaśniczej udać się na sale weselną.

Młodej Parze składamy jeszcze raz moc wspaniałych życzeń na nowej drodze !