Śledzik w Lubece

Śledzik w Lubece

28 listopada 2021 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

26 – 28 listopada to czas gdzie nasi strażacy przebywali w Niemczech u naszych przyjaciół w gminie Stocklesdorf. Pomimo większych jak u nas obostrzeń pandemicznych udało się to spotkanie zrealizować.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu musieli być zaszczepieniu lub posiadać test iż nie są chorzy na covid-19. Mimo to nie wszyscy wszędzie mogli wejść. Ci którzy nie byli zaszczepieni nie mogli skorzystać z atrakcji jakie zapewnili nam gospodarze w Lubece. Podsumowaliśmy także nasze dotychczasowe działania planując jednocześnie parę przedsięwzięć na rok 2022. Sobotni wieczór to już oficjalna część w remizie OSP Mori – Matiasessen. Czas płynie szybko i w niedzielę trzeba już było wracać do domu. Kolejne nasze spotkania w przyszłym roku.