Pożar w mieszkaniu i pożar samochodu

Pożar w mieszkaniu i pożar samochodu

20 grudnia 2023 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

19 grudnia w godzinach nocnych zastęp GBARt zadysponowany został do pożaru w mieszkaniu w miejscowości Wojnowo. Na miejscu Nasi strażacy pracowali wraz z zastępami z woj. zachodniopomorskiego tj. JRG Szczecinek i OSP Żółtnica. Pożar rozprzestrzenił się z kominka na zewnątrz, trawiąc w niewielkim stopniu podłogę oraz część schodów.

20 grudnia chwilę przed godziną 12 zastępy straży pożarnej z OSP Lotyń i OSP Okonek wyjechały do pożaru samochodu w miejscowości Lubnica. Pojazd znajdujący się na zewnętrznej rampie naprawczej spłonął całkowicie. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podjęciu działań gaśniczych w natarciu na ogień oraz obronie przyległych budynków i obiektów.