Potrącenie pieszego DK-11

Potrącenie pieszego DK-11

21 marca 2018 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

21 marca zastęp GBARt z OSP Lotyń zadysponowany został do wsparcia działań policji i zespołu ratownictwa medycznego przy potrąceniu.

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu drogi krajowej 11 z ul. Wiśniową i ul. Szczecinecką w Lotyniu. Dostawczy bus potrącił mężczyznę przechodzącego przez jezdnię. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy w kierowaniu ruchem na czas prowadzonych działań. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Działania trwały ponad godzinę, w tym czasie występowały utrudnienia w ruchu na odcinku DK11. 

Obsada GBARt: Sochacki W, Kopkiewicz K, Błaszkiewicz T, Jaskółka-Stanisz P, Kwiatkowski K, Jędrzejowski K.