Poszukiwania bez finału

Poszukiwania bez finału

2 grudnia 2017 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W dniach 1 oraz 2 grudnia strażacy z OSP Lotyń prowadzili wraz z innymi jednostkami straży pożarnej, policją, leśnictwem poszukiwania zaginionej kobiety – mieszkanki Okonka.

Starsza kobieta wraz z psem udała się na spacer do pobliskiego lasu rozsianego za miejscowością Okonek gdzie zabłądziła i nie potrafiła sama się wydostać. W początkowej fazie akcji kontakt z zaginioną był telefoniczny lecz później został utracony. Pierwszego dnia działa poszukiwawcze trwały do późnych godzin nocnych, kolejnego dnia również przez cały dzień do zmroku wraz z specjalistyczną grupą poszukiwawcza z Poznania, która dysponuje psami tropiącymi. W działania zaangażowane zostało około 100 osób – strażacy, policjanci, leśnicy, mieszkańcy.  Niestety nie udało się odnaleźć kobiety… działania poszukiwawcze będą kontynuowane w kolejnych dniach.