OTWP – etap powiatowy Lipka i Szczecinek

OTWP – etap powiatowy Lipka i Szczecinek

28 marca 2015 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

26 marca w Lipce odbyły się powiatowe eliminacje XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą gminę jak i jednostkę reprezentowali: najmłodsza grupa wiekowa (szkoły podstawowe)- Rzadkiewicz Magda, grupa gimnazjalna- Zuzia Kaleta, Asia Zbroja i Krystian Kwiatkowski, szkoły ponadgimnazjalne- Ela Popowicz.

Po przywitaniu zostaliśmy podzieleni na 2 grupy i przystąpiliśmy do testu składającego się z 25 pytań. Po ogłoszeniu wyników z testów pisemnych przystąpiliśmy do egzaminu ustnego, do którego dostała się tylko Ela. Po podliczeniu punktów okazało się, że zajęła drugie miejsce. W trakcie przerwy między egzaminami miały miejsce pogadanki z leśniczymi i innymi pracownikami Nadleśnictwa Lipka, w którym gościliśmy. Każdy uczestnik turnieju wyjechał z drobnym upominkiem i uśmiechem na twarzy, a 5 najlepszych z każdej grupy wiekowej otrzymała nagrody książkowe. Po podsumowaniu zrobiliśmy wspólne zdjęcie i udaliśmy się na poczęstunek.

W powiecie złotowskim była druga, a dziś w pow. Szczecineckim okazała się najlepsza. 27 marca Ela Popowicz uczestniczyła w powiatowych eliminacjach OTWP w Szczecinku. Po części pisemnej składającej się z 40 pytań, okazała się najlepsza. Na egzaminie ustnym również nie dała dogonić się rywalom. 24 kwietnia będzie reprezentowała powiat szczecinecki na wojewódzkich eliminacjach OTWP w Gryfinie.

foto. temat.netDSCF2603
DSCF2605 DSCF2608 DSCF2611 DSCF2615

11072488_968061249885452_85126507_n

Bez tytułu