OTWP 2024 – eliminacje powiatowe

OTWP 2024 – eliminacje powiatowe

12 kwietnia 2024 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Eliminacje powiatowe OTWP- Szczecinek

10 kwietnia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinku odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą przedstawicielką była dh Malwina Paszkiewicz, która po zmaganiach z pierwszym etapem pisemnym dostała się na drugi etap ustny gdzie finalnie zajęła drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej.
Gratulujemy!

 

Eliminacje powiatowe – Złotów

W dniu 10 kwietnia w KP PSP Złotów odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszymi przedstawicielami byli zwycięscy oraz v-ce zwycięzcy z etapu gminnego.
Turniej tradycyjnie składał się z dwóch etapów. Pierwsza część to test pisemny z którego wyłoniono najlepszą piątkę z każdej z grup wiekowych. Następie odbyła się część ustna, która wyłoniła zwycięzców.
Jacek Zabłocki w swojej kategorii wiekowej zajął III miejsce, natomiast Amelia Pabian w swojej kategorii wiekowej zajęła IV miejsce rywalizując wraz z Filipem Kopkiewicz, który po dogrywce zwyciężył i to on właśnie będzie reprezentował naszą jednostkę oraz powiat złotowski na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się 27 kwietnia w powiecie gostyńskim.
Uczestnikom tego szczebla gratulujemy oraz życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.