Opel w drzewo – Wojnowo

Opel w drzewo – Wojnowo

10 grudnia 2014 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Kilka minut pruszącego śniegu jaki spadł 10 grudnia nad naszym regionem doprowadziło do zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem osobowym Opel Corsa na śliskiej nawierzchni utracił kontrolę nad pojazdem i czołowo uderzył w przydrożne drzewo, w okolicy miejscowości Wojnowo.

Na miejsce zadysponowano jednostki straży pożarnej z Lotynia, Szczecinka, Okonka, Żółtnicy i Złotowa oraz Policje i Zespół Ratownictwa Medycznego. Autem podróżował tylko kierowca, który przebywał po za pojazdem . Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku, odłączeniu mediów w pojeździe oraz uprzątnięciu drogi z resztek powypadkowych.  Poszkodowany kierowca został przewieziony na szczegółowe badania do szpitala. Działania prowadzone były w godzinach 17:10-18:15

Obsada: Kopkiewicz K, Ciesielski M, Błaszkiewicz T, Padło P, Jędrzejowski M, Wąchała K