Nasi strażacy mistrzami powiatu !

Nasi strażacy mistrzami powiatu !

1 marca 2020 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W sobotę 29 lutego w hali sportowej w Tarnówce odbył się coroczny turniej w piłkę halową strażaków z powiatu złotowskiego.

W sportowych zmaganiach rywalizowało sześć zespołów. Naszą jednostkę reprezentowali druhowie: R. Chareński, P. Jaskółka-Stanisz, P. Nowak, Ł. Rakowski, N. Rucki. Panowie po bardzo zaciętych meczach wywalczali największą ilość punktów i uplasowali się na pierwszym miejscu w turnieju.  

I miejsce OSP LOTYŃ
II miejsce OSP TARNÓWKA
III miejsce OSP KLESZCZYNA
IV miejsce OSP OSÓWKA
V miejsce OSP ŚWIĘTA
VI miejsce JRG ZŁOTÓW

Dodatkowo królem strzelców został zawodnik z naszej jednostki Norbert Rucki, zaś najlepszym bramkarzem turnieju zawodnik drużny JRG Złotów ale strażak naszej jednostki – Jacek Pietrzak.  Puchar jest nasz….