Nagroda Powiatu Złotowskiego dla naszej OSP

Nagroda Powiatu Złotowskiego dla naszej OSP

13 kwietnia 2018 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

13.04 o godzinie 17:00 w sali kinowej ZCAS w Złotowie odbyła się gala Nagrody Powiatu Złotowskiego za rok 2017. Wśród kategorii ” Bezpieczeństwo publiczne”  nominowana została nasze jednostka OSP. 

Łącznie w kategoriach: Gospodarka i przedsiębiorczość, Rolnictwo, przetwórstwo rolne, ochrona środowiska i leśnictwo, Kultura, dziedzictwo narodowe, oświata i wychowanie, Sport, turystyka i rekreacja, Bezpieczeństwo publiczne, Ochrona zdrowia i opieka społeczna, Osobowość roku, Wydarzenie roku, Nagroda specjalna, nominowane były 44 instytucje, stowarzyszenia, osoby fizyczne. W kategorii, w której znajdowała się nasze jednostka były trzy kandydatury najlepszą z nich okazała się nasza ! Statuetkę i nagrodę na gali odebrała delegacja w składzie: Sochacki Waldemar, Kopkiewicz Konrad, Ciesielska Edyta, Padło Patrycja.