Lotyńskie inwestycje

Lotyńskie inwestycje

6 stycznia 2015 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Wreszcie wszystkie prace dotyczące naszej lotyńskiej hali sportowej nabrały tempa. Od października na terenie budowy widać intensywnie pracujących robotników co sprawa że postęp pracy jest bardzo zauważalny. Pracę wykonuje firma „Usługi Budowlane Roman Dziubiński” z Chodzieży. Miejmy nadzieje iż nic już nie przerwie prac, a naprawdę jest duża szansa iż hala wiosną zostanie oddana do użytku. 

Budowa hali sportowej to nie jedyna duża inwestycja na naszym lokalnym podwórku. Od pierwszych dni listopada trwają prace remontowe w Kościele Parafialnym w Lotyniu. Każdego dnia można obserwować pracę, mające przywrócić blask części świątyni, która jest najwartościowszym zabytkiem naszej wsi i okolic. Remont dotyczy kruchty i wieży, a wykonuje go firma „Dobry Dach” z Brus k.Chojnic. Planowane zakończenie remontu szacowane jest na przełomie wiosny.

Mieszkańcy Lotynia i okolic sami z zaciekawieniem obserwują dwie budowy i wyczekują ich zakończenia. Pozamiejscowocyh obserwatorów naszej strony na pewno poinformujemy gdy już zakończone zostaną prace.

na podst. inf. Szkolny Donosiciel 2/132.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10