Kolizja drogowa w Babim Dworze

Kolizja drogowa w Babim Dworze

13 listopada 2014 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

13 listopada około godziny 16:20 doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch pojazdów w miejscowości Babi Dwór. Zdarzenie miało miejsce za skrzyżowaniu DK 11 z drogą gruntową. Na wskutek uderzenia samochód dostawczy zatrzymał się częściowo na poboczu, zaś osobowy Volkswagen znajdował się w całości na pasie jezdni.

Na miejsce zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej z Lotynia i Okonka oraz oficer z JRG Złotów, a także ZRM i Policja. W pojazdach podczas zdarzenia obecni byli tylko kierowcy, których przebadali ratownicy medyczni – poszkodowani nie wymagali hospitalizacji. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, sorpcji płynów eksploatacyjnych oraz kierowaniu ruchem. Akcja trwała ponad godzinę.