Ela Popowicz II w Polsce !

2 czerwca 2015 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Nasza druhna Ela Popowicz reprezentując woj. Zachodniopomorskie uczestniczyła w finale krajowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Finał konkursu odbył się w Polanicy Zdrój gdzie Ela spędziła weekend.

Pierwszy dzień zmagań to test pisemny, a po nim zorganizowana wycieczka aby umilić i zmniejszyć stres uczestników. Po powrocie z wycieczki zostały ogłoszone wyniki pierwszej tury finału – nasza druhna zakwalifikowała się do dalszej części. Kolejnego dnia odbyła się część  ustna i praktyczny gdzie Ela wypadła doskonale i zajęła II miejsce w kategorii szkół średnich. Jedną z głównych nagród dla zwycięzców to zagwarantowanie sobie możliwość edukacji w szkole aspirantów bez egzaminów pisemnych.

Warto wspomnieć, że brat naszej druhny, Michał Popowicz, który zajął I miejsce w 2005 roku także w grupie średniej, ukończył szkołę aspirantów i na dzień dzisiejszy jest zawodowym strażakiem.

Eli jeszcze raz Serdecznie Gratulujemy !!

received_907211032675207 received_907418032654507 received_bWVzc2FnZV9ibG9iX2F0dGFjaG1lbnQ6OTA3MTkxOTIyNjc3MTE4 SAM_1359