Dachowanie na krajówce

Dachowanie na krajówce

5 stycznia 2017 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Piątego stycznia o godzinie 8:21 strażacy z OSP Lotyń zadysponowani zostali do wypadku drogowego, który miał miejsce na drodze krajowej 11 między Lotyniem, a Szczecinkiem. 

Z nieustalonych przyczyn kierująca pojazdem osobowym kobieta zjechała z drogi do przydrożnego rowu, w którym auto obróciło się na dach. Kobieta kierująca samochód podróżowała sama i przed przybyciem służb ratowniczych opuściła pojazd o własnych siłach. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego oraz kierowaniu ruchem drogowym. Na miejsce działań przybył również dowódca z JRG Złotów. Po godzinie strażacy wrócili do remizy. 

Obsada GBA: Kopkiewicz K, Jaskółka-Stanisz P, Wąchała K, Padło P.