Dachowanie na drodze powiatowej

Dachowanie na drodze powiatowej

5 stycznia 2021 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W dniu 5.01.2021r o godz. 15:38 zastępy z OSP Lotyń, JRG Złotów, JRG Szczecinek zostały zadysponowane do dachowania pojazdu osobowego na trasie drogi powiatowej Przybysław-Borki.


Po dojeździe do miejsca zdarzenia zastano samochód osobowy marki Renault w rowie melioracyjnym na dachu. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które opuściły pojazd przed przybyciem Jednostek Ochrony Pożarowej.

Wdrożone zostały procedury kwalifikowanej pierwszej pomocy co do osób poszkodowanych oraz działania wspólnie toczące jak zabezpieczenie miejsca zdarzenia i pojazdu. Poszkodowane kobiety przekazane zostały przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznemu, a następnie przetransportowane do szpitala. 

Zdjęcia, M. Głowacki