Ćwiczenia z zakresu ratownictwa technicznego

Ćwiczenia z zakresu ratownictwa technicznego

26 kwietnia 2015 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W ramach cyklicznych zbiórek szkoleniowych dnia 25 kwietnia nasi druhowie udali się na szrot samochodowy w Szczecinku aby przypomnieć i doszkolić pracę z urządzeniami hydraulicznymi. W pierwszej kolejności został omówiony sprzęt, który posiadamy na wyposażeniu, jakie jest jego zastosowanie, parametry i konserwacja. Następnie każdy z druhów miał możliwość popracowania kilkanaście minut ze sprzętem na karoserii pojazdów osobowych. Trwające dwie i pół godziny zajęcie na pewno utrwalą temat ratownictwa technicznego. W szkoleniu uczestniczyli:Konrad Kopkiewicz, Marcin Wasilewski, Łukasz Rzadkiewicz, Robert Chwieduk, Krystian Kwiatkowski, Andrzej Grzyb, Patrycja Padło, Piotr Nowak, Paula Masiubańska, Krzysztof Jędrzejowski.DSCF4075 DSCF4054 DSCF4064 DSCF4060 DSCF4077 DSCF4051 DSCF4069 DSCF4074 DSCF4050