70-lecie OSP Łubowo

14 września 2015 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

OSP Łubowo 5 września br. obchodziło swoje 70 – lecie istnienia. Święto rozpoczęło się Mszą Świętą o godz. 12. Zaraz po niej członkowie miejscowej straży, zaproszeni goście i delegacje zaprzyjaźnionych OSP udali się w uroczystej paradzie na plac przed remizą.

Tam odbyło się wręczanie odznaczeń, nagród i podziękowań. Był to także czas ślubowania młodych strażaków i przemówień gości. Obchody uświetnił koncert orkiestry strażackiej i układ zumby w wykonaniu MDP Łubowo . Po części oficjalnej, czyli około godziny 15 rozpoczęła się biesiada strażacka, która była idealnym czasem na wspomnienia o udanych akcjach.

Uczestniczyli: Robert Chwieduk, Agnieszka Chwieduk, Mietek Kowal, Michał Błaszkiewicz, Tobiasz Błaszkiewicz, Krystian Kwiatkowski, Paula Masiubańska, Patrycja Padło, Mariusz Ciesielski, Kamil Wąchała, Krzysztof Jędrzejowski, Andrzej Grzyb, Edyta Ciesielska, Łukasz Rzadkiewicz, Marcin Wasilewski, Adam Świrski.

Fotorelacja bornesulinowo.pl

SAM_0107 SAM_0116 SAM_0137 SAM_0153 SAM_0174