W dniu dzisiejszym członkowie MDP sekcji 12 - 16lat grali w piłkę wodną a dokładnie w piłkę wodno-prądową. Rozgrywki odbyły się przy zbiorniku ppoż. Gra ta polegała na przepchnięciu piłki za pomocą prądu wody podawanego z prądownicy pistoletowej do bramki przeciwnika ustawionej na wodzie. Grały dwie drużyny w składzie:
Drużyna nr 1: Kabet, Benek, Pento, Kaśka J, Kaśka K.
Drużyna nr 2: Krawiec, Witek, Rzadki, Wampir, Gacek.
Mechanikiem był Julo. Mecz trwał 2 x 5 minut. Celem gry było odpowiednie operowanie prądami wody, podawanymi przez motopompę w taki sposób, aby skierować piłkę do bramki przeciwnika. Dopiero w dogrywce wygrała drużyna nr 2. Zasady gry nie są dla nas jeszcze do końca znane i regulaminu jeszcze nie mamy ale to dopiero pierwszy taki mecz w naszym środowisku. Z biegiem czasu gra będzie dla wszystkich jasna i będziemy częściej organizować takie rozgrywki.